ورود به سیستم جوابدهی آنلاین


نام کاربری


کلمه عبوردرباره ما

به نام خدا

آزمایشگاه ظریفی در سال 1344 تأسیس گردیده و از سال  1376 از محل قبلی( خیابان ولی عصر، چهار راه امیر اکرم، خیابان لبافی نژاد)، به محل جدید( شهرک غرب،بلوار دریا،تقاطع پاکنژاد،پلاک 164) منتقل گردید و در مکان فعلی با در اختیار داشتن بخشهای مختلف از جمله بخشهای: هماتولوژی ، بیوشیمی ، هورمون شناسی ، سرولوژی ، انگل شناسی و بیوشیمی ادرار ، باکتریولوژی و مایکوباکتریولوژی(تشخیص بیماری سل)، کماکان با فعالیت و توسعه بیشتری مشغول ارائه خدمات تشخیص آزمایشگاهی  به مراجعین محترم می باشد.

 

 آنچه كه آزمايشگاه ظريفي را با ساير آزمايشگاهها متمايز مي سازد عبارت است از علاوه بر دایر بودن بخش های مختلف تشخیص آزمایشگاهی، دارای بخش اختصاصی تشخیص بیماری سل جهت پذيرش و ارائه خدمات تشخيص بيماري سل به بيماران مشكوك به سل ارجاع شده از مراكز مختلف بيمارستاني و آزمايشگاهي خصوصي و دولتي مي باشد.

خوشبختانه به دليل حصول اعتماد و اطمينان از نتايج آزمايشهای ارائه شده ، هم اكنون اين مرکز ، آزمايشگاه مرجع تشخيص بيماري سل ، تعداد قابل توجهی از بیمارستانها و مراکز آزمايشگاهی می باشد.

 

مديريت آزمايشگاه ظريفي درجهت مشاركت جدی در برنامه های مبارزه و كنترل بيماري سل کشور ، ضمن ارائه خدمات آزمايشگاهي به مراجعين خود، توانسته است مقالات متعددي در زمينه تشخيص آزمايشگاهي بيماري سل به كنگره هاي علمي و نشريات مختلف پزشكي و آزمايشگاهي ارائه نمايد كه علاقمندان در صورت تمايل ميتوانند به بخش مقالات سايت مراجعه فرمایند.


درباره آزمایشگاه

آزمایشگاه ظریفی با 50 سال سابقه ،دارای بخشهای عمومی و تخصصی بویژه( اسمیرمستقیم،کشت، تشخیص افتراقی و آنتی بیوگرام میکروب بیماری سل)

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به آزمایشگاه تشخیص طبی ظریفی می باشد.
طراحی و اجرا توسط شرکت پیوند طب و نرم افزار